GO UP
Image Alt

Yurt İçi Uçak Bileti

Uçak bileti fiyatları ve seferler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Uçak bileti, bir yolcunun belirli bir rotada uçmasına izin veren belgedir. Uçak bileti yolcu adına kesilir ve sadece sahibi tarafından kullanılabilir. Bir uçak bileti sizi sadece arzu ettiğiniz tatil yerine götürmekle kalmaz, aynı zamanda dünyanın çeşitli yerlerine de götürür. Bunlar başlı başına bir deneyim olduğu için, hangi havalimanına inmek istediğinize karar vermeden önce olası tüm uçuşları önceden karşılaştırmalısınız.

Her uçak biletinde şu bilgiler görünür; düzenleyen havayolu, düzenleyen acente ve düzenlenme yeri, yolcunun adı, güzergah, rezervasyon kodu, uçuş saatleri, rezervasyon sınıfı ve fiyatı.

Havaalanında biniş kartı, size uçağa binme hakkı veren ve koltuk numarasının yanı sıra havaalanı kapısı ve biniş saatinin göründüğü check-in sırasında verilir. Aktarmalı bir uçuş durumunda, mümkünse, yolculuğun tüm bölümleri için mümkün olan en kısa sürede check-in yapmanız önerilir. Daha sonra size hemen tüm biniş kartları verilecek ve bu nedenle koltuk numaralarını zaten öğrenmiş oluyorsunuz.

Yurt İçi Seyahatler için Uçak Biletinizi Güvenle Alın

Tatildeyseniz ve uzun bir uçuşa ihtiyacınız varsa, sahinogluturizm.com.tr üzerinden çeşitli sağlayıcıların bir kombinasyonu olarak uçak biletlerinizi rezerve edebilirsiniz. Tek yön tarifesi yerine, güzergahınız için sağlayıcılarımız üzerinden tarifeler ayırtabilir ve belirli koşullar altında önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Daha kısa rotalar için gidiş-dönüş bilet satın almanız daha tavsiye edilir. Bu tarifeler genellikle tek yön biletten daha ucuzdur. Zamanında rezervasyon yaptırırsanız, uçuşunuzun önemli ölçüde daha ucuz olabileceğini her zaman unutmayın. Birkaç ay önceden rezervasyon yapmanız genel olarak tavsiye edilir. Ucuz uçak biletleri de ilgi çekicidir, özellikle ilgili varış ülkesindeki dil konaklamaları için değil. Uçak bileti satın almak istiyorsanız Şahinoglu Turizm‘de yurt dışında çok sayıda popüler tatil destinasyonu bulacaksınız, aynı zamanda yurtiçi tarifler için yani  Türkiye’de iş ve özel seyahatler için çok çeşitli ucuz uçak biletleri sunuyoruz

444 1 113 - 0 212 498 00 00

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

info@sahinogluturizm.com.tr

Thy
Şahinoğlu Tur yüzlerce farklı lokasyonlarla dünyayı ve Türkiye’yi Thy konforuyla karış karış keşfetmenizi ,eşsiz deneyimlere yelken açmayı, lezzetleri,bambaşka kültürleri, doğal güzellikleri kısacası seyahate dair her şeyi kaliteden ödün vermeden Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla Şahinoğlu tur sizlere sunar.

Pegasus Hava Yolları
Yurtiçi ve yurtdışı destinasyonlarının tarih kokan yerlerini ve dört mevsimi yerinde yaşamak,hissetmek için Pegasus Hava Yolları sizin için her zaman hazır. Konforlu bir deneyim için Şahinoğlu Turizm rotanızı belirliyor.

SunExpress

Dünya’da tanışılmaya değer pek çok kültür, lezzet hatta insanlar bulunuyor. Farklı medeniyetlere  ev sahipliği yapan yerleri gezebilmek için Sun Express heyecanlı bir buluşmanın kapılarını Şahinoğlu güvencesiyle sizlere açıyor.

You don't have permission to register