YURTİÇİ TURLAR - Şahinoğlu Turizm
Whatsapp

ARADIĞIN TATİL VE TUR ŞAHİNOĞLU'NDA

Kültür Turları

Farklı yerler keşfetmek isteyenlere Şahinoğlu Group, birbirinden farklı turlarla benzersiz deneyimler yaşatıyor. Türkiye’deki görülmesi gereken yerleri gezme hayalinizi gerçekleştirmek ve ülkemizin kültürel değerlerini tanımak için yurtiçi tur imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yurtiçi turlarımızla farklı bölgelerin yöresel lezzetlerin tadına bakabilir, doğal güzellikleri fark edebilirsiniz. Kültür turları ile yüzyıllık miraslarımızı keşfedebilir, mavi yolculuk turlarımızla yeşil ve mavi ile iç içe olabilirsiniz.

Bu yaz günlük yaşamın sıkıntısını bir kenara bırakarak içinizdeki gezginin peşine düşmek istiyorsanız Şahinoğlu Turizm ile yurtiçi turların erken rezervasyon imkanlarından yararlanın. Yeni maceralara yelken açmak için Şahinoğlu Group ile benzersiz kültür turları sizi bekliyor. Ülkemizin dört bir yanına düzenlediğimiz kültür turları ile doğayı, tarihi, gurme lezzetleri bir arada bulacaksınız. Ekonomik yurtiçi turlar ile birbirinden farklı kültürler keşfedecek ve yaşadığınız coğrafyayı daha yakından tanıyacaksınız.

Binlerce yıllık geçmişe sahip ülkemizin tarihi size bambaşka antik kentler, müzeler, ören yerleri ziyaret etme imkanı tanırken kültür turları ile bunlara şahit olmak paha biçilemez bir ayrıcalıktır. Ekonomik fiyatlara sahip yurtiçi turlar, detaylı tur programları ve deneyimli rehberlerle bu yaz tatilinizde macera dolu günler yaşamınızı sağlayacak. Ülkemizin dört bir yanında yatan tarihi keşfetmenin en ekonomik yolu yurtiçi turlar yani kültür turlarıdır. Günübirlik kültür turları, hafta sonu kültür turları, hafta içi kültür turları ile farklı sürelerde yurtiçi turlara katılabilirsiniz. Daha uzun süren tatiller için sezonlara göre düzenlediğimiz yurtiçi turlar deneyimli rehberler ile bölgenin her alanını keşfetme imkanı sağlayacaktır.

Tatil izninize uygun olarak dilediğiniz gün sürecek kültür turları ile istediğiniz tatili planlayabilirsiniz. Bütçe dostu yurtiçi turlar hakkında bilgi almak, görmek istediğiniz yerlere uygun tur imkanları ve tatil planları için Şahinoğlu Group müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon

444 1 113 - 0 212 498 00 00

Adres

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

E-posta

info@sahinogluturizm.com.tr

GAP Turları

Güneydoğu Anadolu turları ile her gezginin keşfetmek istediği illerimizde tutkulu bir seyahate çıkın. Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt, Diyarbakır turları ile bütçenize uygun bir gezi sizi bekliyor.

Karadeniz Turları

Batı Karadeniz turları ve Doğu Karadeniz turları ile uçtan uca bir keşfe hazır olun. Sümela Manastırı, Ayder Yaylası, Gito Yaylası, Karagöl, Yenice Ormanları, Boztepe, mağaralar, yaylalar ve çok daha fazlası Karadeniz turlarımızda unutulmaz anılar bırakacak.

Ege ve Akdeniz Turları

Türkiye’nin tatil cennetinde unutulmaz bir tatile hazırlanın. Mavinin ve yeşilin tadını doyasıya yaşayacağınız bir Akdeniz Bölgesi turu, bu yazın tadına doymanızı sağlayacak. Kuzey Ege Turları, Ege Bölgesi Turları, Akdeniz Turları ile her bir ilimizin benzersiz yerlerini keşfedeceksiniz.

Doğu Anadolu Turları

Uygun fiyatlı Doğu Anadolu Turları ile binlerce yıllık miraslarımızı gezin. Mistik atmosfere sahip Doğu Anadolu illerimizde yolculuk ederken coğrafyamızın güzelliklerini bir de Şahinoğlu Turizm farkıyla tadın. Çıldır Gölü, Kars Kalesi, medreseler, camiler, manastırlar ve çok daha fazlası Doğu Anadolu turlarımızda.

Kapadokya Turları

Masalsı bir gezinin içinde kendinizi kaybetmek istiyorsanız Kapadokya Turlarımız tam size göre. İç Anadolu Bölgesinde yer alan Kapadokya, her bir yönüyle sizi kendine hayran bırakacak güzelliklere sahiptir. Kapadokya turu denildiğinde ilk akla gelen balonlar ve safari gezilerini Şahinoğlu Group ile benzersiz deneyimlere dönüştürün.