Yunanistan Randevuları Açıldı! - Şahinoğlu Turizm
Whatsapp
yunanistan randevuları açıldı

Yunanistan Randevuları Açıldı!

Yunanistan için giderek büyüyen randevu sorununa konsolosluktan müjdeli haber geldi. Yunanistan, tarihi ve kültürel zenginlikleri, muhteşem plajları ve eşsiz doğal güzellikleriyle turistlerin popüler destinasyonlarından biridir. Ancak randevu işlemlerinde yaşanan aksaklıklar, bir süredir Yunanistan’a seyahat etmeyi düşünenleri zor durumda bırakmıştı.

Yunanistan Konsolosluğu, Yunanistan’a seyahat etmek isteyenler için ülkeye giriş işlemleri için randevu alımlarını tekrar başlattı.

Yunanistan Konsolosluğu, randevu başvurularında gerekli belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde sunulmasını önemsiyor. Randevu alarak başvuru sahipleri, gerekli belgeleri hazırlama ve düzenleme sürecinde daha fazla zaman ve hazırlık yapma fırsatı buluyorlar. Bu da başvuru sürecinin daha verimli ve hızlı ilerlemesine yardımcı oluyor.

Yunanistan çıkış işlemleri için randevuların tekrar açılması, turistlerin ve seyahatseverlerin Yunanistan’ın güzelliklerini keşfetme ve ziyaret etme isteklerini karşılamak için önemli bir adım oldu. Başvuru sahipleri, randevu alarak başvurularını yapabilir ve unutulmaz bir Yunanistan deneyimi için hazırlıklara başlayabilirler.

Yunanistan seyahatleriniz için gerekli tüm işlemleri sizin yerinize Yunanistan Konsolosluğu (Kosmos) ile akredite çalışan sektörün lideri Şahinoğlu Turizm ile güvenli bir şekilde yürütebilirsiniz.

Yunanistan randevu başvurusu için gerekli belgeler için buraya tıklayabilirsiniz.

Randevu sürecinde tüm adımlarda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Aklınıza takılan tüm soruları sayfamızın sol alt bölümünde bulunan Whatsapp ikonuna tıklayarak uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

Buraya tıklayarak ofisimizin konum ve irtibat numaralarına ulaşabilirsiniz.