Uludağ Turu - Şahinoğlu Turizm
Whatsapp

Soğuk kış günlerinin değişmeyen eğlence adresi, yıllardır Uludağ! ❄

Aralık ayından itibaren, her hafta sonu günübirlik Uludağ turlarımız ile karın ve muhteşem doğanın tadını doyasıya çıkarın! ☃️

⛷️Tur fiyatı 165 ₺

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
✔ Lüks Araçlar ile Ulaşım
✔ Rehberlik Hizmetleri
✔ Araçta Kahvaltı, Sandviç Paketi
✔ Türsab, 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
✔ Milli Park Giriş Ücretleri
✔ Osmangazi Köprüsü Geçiş Ücreti
〰️
Hareket Saatleri;
04:00 Beylikdüzü Migros Önü
04:10 Avcılar Otobüs Durağı
04:30 Ataköy Atrium Önü
04:45 Mecidiyeköy Otobüs Durakları
05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
05:35 Bostancı Otobüs Durağı
05:40 Kartal Köprüsü Altı
06:00 Gebze Center Önü

🌎 www.sahinogluturizm.com.tr

⭐ 1997’den beri Sahinoğlu Turizm tecrübesiyle!

Şahinoğlu turizm olarak İstanbul’dan Uludağ’a günübirlik kayak turlarımız ile sizlere keyifli anlar yaşatmanın mutluluğunu duyuyoruz. Lüx ve konforlu araçlarımızla gerçekleşecek rahat bir yolculuğun ardından beyaza bürünmüş doğal güzelliklerin, keyfini kış turizminin gözde yerlerinden olan Uludağ’da çıkarın.

 Kayak pistleri açısından dünyanın sayılı kayak merkezlerinden biri olan Uludağ Kayak Merkezi, her yıl artarak dünyanın birçok farklı bölgelerinden amatör ve profesyonel kayakçıları ağırlıyor.

Her gün kalkışlı günübirlik turlarımızla karın keyfini isterseniz oynayarak ya da kayak yaparak, isterseniz ise muhteşem Uludağ manzarasını izleyerek çıkartabilirsiniz. Uludağ’ın bembeyaz karlar içerisindeki atmosferinde, dünyanın özel pistleri arasında yer alan kayak merkezleri ile kışı eğlenceye ve benzersiz bir deneyime dönüştüren turlarımızla bu kış siz de keyifli bir kayak deneyimi yaşayabilirsiniz. Uludağ kayak turlarımız ile hem ailenizle hem de arkadaş gruplarınız ile kış tam anlamıyla eğlenceye dönüştürüyoruz.  Kışın zevkini zirvede yaşayanlar için sayısız seçenek sunan Uludağ kayak turlarımız, kar keyfini unutulmaz kılıyor. Uludağ’da kış tatili demek kayak haricinde birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler anlamına da geliyor. White Fest, Uludağ Müzik Festivali, Corporate Weekend gibi farklı festivallere kış aylarında denk gelebilirsiniz. Kışın sevdiklerinizle eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz.

444 1 113 - 0 212 498 00 00

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

info@sahinogluturizm.com.tr