Uçak Seyahatinin Avantajları - Şahinoğlu Turizm
Whatsapp
havaalanı transfer

Uçak Seyahatinin Avantajları

Uçak seyahatinin avantajları hiç şüphesiz saymakla bitmeyecektir. Ancak biz yine de buraya en belirgin avantajları yazacağız. Bu arada konu hakkında diğer pek çok detay için İstanbul Zeytinburnu’ndaki ofisimize gelebilirsiniz. Öte yandan 444 1 113 numaralı telefondan istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Uçak Seyahatinin Avantajları

Ucuz uçak bileti havacılık alanında yaşanan büyük gelişmeler ve yolcu uçaklarının gelişmesi, insanların o kadar çok işine yaradı ki. Artık bilet fiyatlarında yaşanan düşüşler, düzenlenen kampanyalar ya da havayolu şirketlerinin sayısındaki artışlar rekabeti arttırdı. Bu da dünyanın en uzak köşelerine dahi kolayca yolculuk yapabilme imkanını doğurmakta. Bugün, en uzun uçuş süresine sahip olan Sydney – Dallas arası uçuş süresi, aşağı yukarı 16 saat sürmekte. Bu süre size çok mu geldi? Neyse ki Türkiye’de yaşayan insanlar, uçuş süreleri konusunda da oldukça şanslı. Çünkü Türkiye, konumu itibariyle, dünyanın her yönüne daha kısa sürede ulaşabilme şansı sunuyor. Örneğin, İstanbul ve New York arası mesafe 11 saat olarak geçmekte.

Bu süre bile size uzun mu geliyor? Eski dönemlerde aynı mesafenin haftalarca hatta aylarca sürdüğünü de unutmamak gerekir. Uçak bileti alarak çok uzun mesafeleri çok daha kısa sürede gitme şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu bileti oldukça kolay yollardan temin edebilirsiniz. Böylece fiyat avantajlarından yararlanarak alır ve modern hayatın getirilerinden de daha kolay faydalanmış olursunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, İstanbul Zeytinburnu‘ndaki ofisimizi ziyaret etmek. Aynı şekilde bizleri 444 1 113 numaralı telefonumuzdan da arayabilirsiniz.

Dünya Kanatlarınızın Altında

Sivil havacılık alanında yaşanan olumlu gelişmeler, hiç şüphe yok ki en çok yolcular açısından büyük avantajların doğmasını sağladı. Ülkemiz üniversitelerinin, eğitim alanında dünya ile ortak işlerini çoğaltması, ülkeler arasında öğrenci değişiminin artmasını sağlamış durumda. Erasmus, Farabi gibi programlar, Work and Travel gibi hem çalışma hem de dil geliştirme imkânı gibi büyük avantajlar sunan seçenekler sayesinde, dünyayı tanımak, gelişme göstermek ve birey olma yolunda adım atmak isteyen öğrenciler istedikleri ülkelere gidebilme şansına kavuştular. Üstelik internet üzerinden satın alma opsiyonu sayesinde çok büyük avantajlar elde etmektedirler. Bu avantajlardan en önemlisi, erken rezervasyon imkânı. Erken rezervasyon ile çok daha ucuza uçak bileti alabilirsiniz.

Bu sayede, gezi ve öğrenim programlarına daha çok vakit ayırabilmekte ve uçuş deneyiminin keyfini sürebilmektedirler. Elbette uçak biletlerindeki ucuzluk avantajı sadece öğrenciler için değil, uçak ile seyahat etmek isteyen herkes için bu tip avantajları kapsamaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli hava yolu şirketlerinin bütün uçuşları, farklı kampanyalar ve önemli fiyat avantajları sayesinde, dünya kanatlarınızın altında kalacak.

Tüm bunların yanında pandemi şartlarını da unutmamak gerekir elbette. İç hatlarda seyahat edecekseniz HES kodu ve aşı zorunluluğu bulunuyor. Eğer aşılı değilseniz uçuştan önceki son 48 saate ait negatif PCR testi sonucunuz olmalı. Dış hatlarda seyahat edecekseniz gideceğiniz ülkeye göre şartlar değişebiliyor.

İndirimli Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Leave a Reply