Turlar - Şahinoğlu Turizm
Whatsapp

ARADIĞIN TATİL VE TUR ŞAHİNOĞLU'NDA

Şahinoğlu Group; yurtiçi, yurtdışı turlar ve organizasyonlar düzenlemektedir.

  • Yurtiçi Kültür Gezileri
  • Şirket Motivasyon Gezileri
  • Avrupa, Uzak Doğu ve Amerika Paket Turlar
  • Fuar Paket Turlarıgibi birçok amaca yönelik hizmet sunmaktadır. Sektördeki tüm alanlarda faaliyet göstermesi nedeniyle ekonomik paket halinde hizmet vermektedir.

tatildefark.com ve sahinogluturizm.com sitelerinde müşterileri için tatil paketleri sunmaktadır.urizm sizlerle.

[product_category per_page=”12″ columns=”3″ orderby=”ID” order=”ASC” category=”turlar”]

Anadolu Turları

  1. Yurtiçi Kültür Turları:

Nemrut Dağı’ndan, Kapadokya’ya; Pamukkale Travertenleri’nden, Efes Antik Kenti’ne; Türkiye sınırları içerisinde görülmeye değer tüm noktalara Şahinoğlu Turizm farkı ile ulaşın. Sizin belirlediğiniz tarihte, belirlediğiniz kişi sayısına ve standartlarınıza uygun araçlarımız ile yapacağınız yolculukta bizler son kalite araçlarımız ile yanınızda olacağız.

  1. Günü Birlik Turlar
    İstanbul’un kalabalığından uzak bir gün geçirmek için düzenleyeceğiniz her seyahatte, belirlediğiniz gün ve saate göre, seçeceğiniz araç hizmetimiz ile konforlu ve donanımlı bir yolculuk sunmak amacıyla sizlerleyiz.
  1. Hafta sonu Turları

İster ailenizle, ister iş arkadaşlarınızla, isterseniz tek başınıza; haftanın stresinden uzaklaşmak adına yapacağınız her seyahat planında, ister şehir içi, ister şehir dışı yolculuklarınızda, Şahinoğlu Turizm kalitesi, donanımlı araçları ile hizmet vermeye hazır.

  1. Yurtdışı Turları

Yapacağınız iş ve turistik yurtdışı seyahatlerinizde, konforlu ve güvenli bir yolculuk geçirmeniz adına Şahinoğlu Turizm size konforlu ve donanımlı bir yolculuk sunmak için her daim yanınızda.

0 212 498 00 00

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

info@sahinogluturizm.com.tr