TRANSFER VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ - Şahinoğlu Turizm
Whatsapp

Müşterilerimizin yolculuk esnasında yaşadıkları ulaşım sıkıntılarını ortadan kaldırmak adına temin ettiğimiz araçlarımız ile, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz konforlu yolculuk hizmetlerimizin tümü aşağıda yer almaktadır.

1997'den Bugüne Transfer ve Taşımacılık Hizmeti

Şahinoğlu Group, 1997’den beri taşımacılık hizmeti vermektedir. Sektörde ilk 3’te yer almaktadır.

Şehir içi, yurt içi ve yurt dışı otobüs, minibüs ve özel araçlarla yolcu taşımacılığı yapma yetkilerine sahiptir. (Yetki Belgeleri)

2015 yılı içerisinde 14.158 araç ile 458.531 kişiye hizmet vermiştir.

vipvitotransfer.com ve airporttransferim.com adında iki adet transfer sitesine sahiptir. Bu siteler bir noktadan diğer bir noktaya şoförlü araçlar ile yolcuların ulaşımını sağlamaktadır. Havalimanı transferleri ve Taksim, Sultanahmet gibi popüler noktalar en çok rağbet gören lokasyonlar arasındadır.

otobusOtobüs Transfer Hizmeti:

Toplu olarak gerçekleştirmek istediğiniz tüm şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda; uzun yolun vermiş olduğu haz ve konforu yaşayın diye buradayız! Gerçekleştireceğiniz tüm yolculuklarda; sizlere üst düzey otobüs konforu ile ulaşım sağlayarak size sorunsuz ve dakik bir seyahat vadediyoruz. Daima buradayız.

Midibüs Transfer Hizmeti:

Kalabalık olarak gerçekleştireceğiniz etkinliklerde, siz ve misafirlerinizi ağırlamak ve sorunsuz bir yolculuk geçirmenizi sağlamak adına; konforundan ve güvenliğinden ödün vermediğimiz araçlarımız ile sizleri bekliyoruz. Günün ve yolculuğun keyfini çıkarırken, Şahinoğlu Turizm ile içiniz rahat olsun. Hepimizin konforu ve güvenliği adına daima buradayız.

minibüsMinibüs Transfer Hizmeti:

Şahinoğlu Turizmin vermiş olduğu güven ve minibüsün rahatlığını birleştirdiğimiz bu nokta ile sağlamak istediğimiz yolculuk konforu; arayışınızla tam örtüşecek. Araçlarımız, aradığınız dakiklik ve hizmet anlayışı ile size unutulmaz bir yolculuk yaşatacak.

vitoVito Transfer Hizmeti:

İster ailenizle, ister misafirlerinizi ağırlarken, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Vito hizmeti; bakımlı ve konforlu araçları ile sizleri bekliyor. Seyahat etmenin en konforlu şekli haline gelen Vito araçları, Şahinoğlu turizmin tecrübeli ekibi ile birleşerek, sizi dilediğiniz her an ve her yere seyahat etme özgürlüğü ile buluşturuyor.

vip vitoVİP Vito Transfer Hizmeti:

VİP Vito Transfer Hizmetimizde amacımız; müşterilerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayarak, sorunsuz ve kaliteli bir ulaşım hizmeti almalarını sağlamaktır. Araçlarımızın tümü son kalite olmak ile birlikte, aynı zamanda yolcularımızın ihtiyacı olabilecek her türlü donanıma sahiptir. Şahinoğlu Turizm olarak, siz değerli müşterilerimizin konforu ve güvenliği adına daima buradayız.

Bizi Arayın

0 212 498 00 00

Adres

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

E-posta

info@sahinogluturizm.com.tr