SAĞLIK TURİZMİ - Şahinoğlu Turizm
Whatsapp

Sağlık Turizmi

0212 679 2020  –  0533 203 1030

Şahinoğlu Turizm, Türkiye’de geniş bir yelpazede plastik cerrahi prosedürleri sunan bir acentedir. Anlaşmalı kurumlarımızda kozmetik ve sağlık sorunlarınızı çözmek için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Türkiye’nin önde gelen plastik cerrahi uzmanları ve modern hastaneleri ile iş birliği yaparak, size en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

Anlaşmalı Kurumlarımızdaki Sağlık Hizmetleri

Plastik Estetik Cerrahi

Plastik Estetik Cerrahi

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Uzman hekimlerimiz ve deneyimli sağlık kadromuz, ‘sağlıkta güven, hizmette konfor’ ilkesi doğrultusunda tüm hastalarımıza bilimsel bir hizmet sunmaktadır. Teşhis ve tedavi hizmetleri konusunda yakın bir ilgi ile desteklenen anlayışımız, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda önemli bir yere sahiptir.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, vücutta ortaya çıkan deformiteleri ve defektleri Estetik ve Rekonstrüktif cerrahi teknikleri kullanarak onarmayı amaçlayan temel bir branştır.

Plastik Cerrahi branşı tarafından sunulan hizmetlerimiz şunlardır:

Estetik Cerrahi

Detaylar için linklere tıklayın!

Rekonstrüktif Cerrahi

Meme Rekonstrüksiyonu

Cilt Tümörleri ve Tedavisi

El Cerrahisi

Damak ve Dudak Yarığı Onarımı

Yüz Travmaları

Cilt Defektleri

Doğumsal Anomaliler

Yanık Sekelleri

Cerrahi Olmayan Uygulamalar

Dolgu Uygulamaları

Kırışıklık Tedavisi

Dudak Estetiği

Dudak Kalınlaştırma

Bilgi ve Randevu Almak İçin Bize Ulaşın

0212 679 2020 – 0533 203 1030

Anlaşmalı Kurumlar

Şahinoğlu Turizm olarak, sağlık turizmindeki tek önceliğimiz yabancı hastalarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunacak sağlık kurumları ve doktorlarla iş birliği yapmaktır. Hastanın isteklerini en iyi şekilde anlamaya çalışarak, en uygun tedavi yöntemini ve sağlık kuruluşunu seçerek, ülkemizden memnun ayrılmak tek başarı kriterimizdir. Bu nedenle, Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumları ve doktorlarıyla iş birliği yaparak sağlık turizmi alanında ülkemizin değerini her geçen gün artırmaya devam etmekteyiz.

İSTANBUL CERRAHİ

İstanbul Cerrahi

MEDİPOL MEGA

Medipol Mega

MEDİCİNE HOSPİTAL

Medicine Hospital

Hizmet ve Turizm

Hastane Transferi

Lüks Hastane Transferi

Lüks Vito Transfer Hizmetleri

Yurtdışından sağlık turizmi kapsamında hizmet almak isteyen hastalarımızın İGA İstanbul Yeni Havalimanı ve SAW Sabiha Gökçen Havalimanında karşılayıp , operasyon öncesi ve sonrası sürecini konforlu bir hale dönüştürmek amacıyla ücretsiz VIP transfer hizmeti de sunuyoruz. Misafirlerimizin rahatı ve konforunun birincil derecede öneme sahip olduğu bilinciyle Şahinoğlu Turizm ekibi , ücretsiz VIP transfer ile hastalarına havaalanı– konaklama yeri ulaşımı açısından rahat ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Rehber / Tercüman

tercüman hizmeti

Rehberlik / Tercümanlık Hizmeti

Ülkemize gelen hangi ülkeden gelirse gelsin misafirlerimiz kendi dillerinde ya da ortak global lisanlar da havalimanından hastamız karşılanıp , oteline ya da operasyon merkezine , tahlil tahkikat süreçlerinde adım adım yanında olacak olan tercümanlarımız ,operasyon sonrasında hastamızın tüm ihtiyaçlarına destek verebilecek ülkesine dönene kadar her adımda yanında olacak tercümanlarımız bulunmaktadır.

Otel Rezervasyonu

otel rezervasyonu

Otel Rezervasyon Hizmetleri

Sağlık Turizmi kapsamında ülkemizde operasyon geçirecek hastalarımızın konaklama sorunu yaşamamaları için şehir merkezinde Taksim , Sultanahmet bölgelerinde tercihlerine göre 4 ve 5 yıldızlı otellerde acentemiz rezervasyon işlemlerini misafirimiz adına tüm süreci takip etmektedir.

Transfer Hizmetleri

Şahinoğlu Turizm olarak, yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımızı özel şoförlü araçlarımızla karşılıyor ve transferlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Seyahat Organizasyonu

Seyahatiniz öncesinde, ekibimiz yanınızda olacak şekilde gerekli düzenlemeleri yaparak seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Kişisel Asistanlık

Tedavi süresince, özel tercümanlarımız talebiniz doğrultusunda sizlere eşlik ederek kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Konaklama Hizmetleri

Şahinoğlu Turizm olarak, anlaşmalı olduğumuz 4 ve 5 yıldızlı otellerde güvenilir, rahat ve konforlu konaklama imkanları sunmaktayız.

Biletleme Hizmetleri

Varış ve dönüş tarihleri için en uygun zaman planlamasını yaparak biletleme hizmetini sizlere sunuyoruz.

Turistik Geziler

Tedavi süresince bulunduğunuz şehrin keyifli ve tarihi mekanlarını keşfetmek amacıyla düzenlenen turlar sizlere eğlenceli bir deneyim sunacaktır.