Whatsapp
GO UP

Anlaşmalı Kurumlarımızdaki Sağlık Hizmetleri


KALİTELİ HİZMET
KONAKLAMA
TRANSFER HİZMETLERİ
TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

SAÇ EKİMİ


ESTETİK


DİŞ ESTETİĞİ – AĞIZ SAĞLIĞI VE TEDAVİLERİ


ANLAŞMALI KURUMLARHİZMET VE TURİZM


Lüks Vito Transfer Hizmetleri

Yurtdışından sağlık turizmi kapsamında hizmet almak isteyen hastalarımızın İGA İstanbul Yeni Havalimanı ve SAW Sabiha Gökçen Havalimanında karşılayıp , operasyon öncesi ve sonrası sürecini konforlu bir hale dönüştürmek amacıyla ücretsiz VIP transfer hizmeti de sunuyoruz. Misafirlerimizin rahatı ve konforunun birincil derecede öneme sahip olduğu bilinciyle Health is in Turkey ekibi , ücretsiz VIP transfer ile hastalarına havaalanı– konaklama yeri ulaşımı açısından rahat ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.


Otel Rezervasyon Hizmetleri

Sağlık Turizmi kapsamında ülkemizde operasyon geçirecek hastalarımızın konaklama sorunu yaşamamaları için şehir merkezinde Taksim , Sultanahmet bölgelerinde tercihlerine göre 4 ve 5* lı otellerde acentemiz rezervasyon işlemlerini misafirimiz adına tüm süreci takip etmektedir.


Rehberlik / Tercümanlık Hizmeti

Ülkemize gelen hangi ülkeden gelirse gelsin misafirlerimiz kendi dillerinde ya da ortak global lisanlar da havalimanından hastamız karşılanıp , oteline ya da operasyon merkezine , tahlil tahkikat süreçlerinde adım adım yanında olacak olan tercümanlarımız ,operasyon sonrasında hastamızın tüm ihtiyaçlarına destek verebilecek ülkesine dönene kadar her adımda yanında olacak tercümanlarımız bulunmaktadır.


iletişim