Özel Transfer Hizmetleri - Şahinoğlu Turizm | Kişiye Özel ve Konforlu Ulaşım
Whatsapp

ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ

özel transfer hizmetleri

İstanbul’a dönen, iş için şehre gelen veya benzeri durumlarla karşılaşan tüm müşterilerimiz için sunulan özel transfer hizmetimiz, gelir gelmez trafik yoğunluğu stresinden kaçınmanızı sağlar. Havalimanı ile gidilmek istenen nokta arasında veya tam tersi durumlarda, değerli müşterilerimize tahsis edilen özel şoförlü araçlarımızla konforlu bir yolculuk deneyimi yaşarsınız; zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.

Yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerinize unutulmaz bir turizm deneyimi sunabilmeniz için İstanbul’un her köşesine yapacağınız ziyaretlerde Şahinoğlu Turizm olarak yanınızdayız. Bizi aradığınızda, belirlediğiniz gün ve saat aralığında size ve misafirlerinize uygun araç seçenekleriyle hizmet vermeye hazırız.

Taksim, İstanbul’un gözde semtlerinden biridir ve Şahinoğlu Turizm olarak kişi ve yolculuk standartlarınıza uygun araçlarımızla Taksim’e yapacağınız seyahatleri daha konforlu hale getiriyoruz.

İstanbul içinde seyahat etmek artık Şahinoğlu Turizm ile bir telefon kadar yakın. Aksaray, Sultanahmet, Ayasofya, Beyoğlu, Karaköy ve diğer tüm semtlere yapacağınız yolculuklarda bizi tercih ettiğinizde konfor ve güvenli yolculuğun tadını çıkaracaksınız.

Havaalanı taşımacılığı konusundaki hizmetlerimizde, İstanbul’un gözbebeği Sabiha Gökçen Havaalanı’na ulaşım hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştı.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu gibi tüm semtlere ve havaalanlarına sunduğumuz transfer hizmetimizle, misafirleriniz havalimanında karşılanarak konforlu bir ulaşım sağlıyoruz.

Ayrıca özel davetler, organizasyonlar, iş toplantıları, şehir içi ve dışı seyahatler, sağlık turizmi taşımacılığı, özel gün transferleri ve yurtdışı seyahatler için şoförlü Vito, Vip Vito, Minibüs, Midibüs, Otobüs, gelin arabası gibi özel araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Unutmayın, Şahinoğlu Turizm ile her yolculuk bir keyif!
İstanbul Havalimanı Transferleri
Bakırköy Transferi
Beşiktaş Transferi
Beykoz Transferi
Beyoğlu Transferi
Çatalca Transferi
Eyüpsultan Transferi
Fatih Transferi
Maltepe Transferi
Sancaktepe Transferi
Sultanbeyli Transferi
Sultangazi Transferi
Tuzla Transferi
Üsküdar Transferi
Ayasofya Transferi
Aksaray Transferleri
Bayrampaşa Transferi
Avcılar Transferi
Bahçelievler Transferi
Beylikdüzü Transferi
Büyükçekmece Transferi
Ataşehir Transferi
Kadıköy Transferi
Pendik Transferi
Kartal Transferi
Güngören Transferi
Gaziosmanpaşa Transferi
Şile Transferi
Ümraniye Transferi
Zeytinburnu Transferi
Sultanahmet Transferi
Adalar Transferi
Bağcılar Transferi
Arnavutköy Transferi
Sabiha Gökçen Transferi
Başakşehir Transferi
Çekmeköy Transferi
Esenyurt Transferi
Esenler Transferi
Taksim Transferleri
Kağıthane Transferi
Silivri Transferi
Sarıyer Transferi
Küçükçekmece Transferi
Şişli Transferi

0 212 498 00 00

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

info@sahinogluturizm.com.tr