GO UP

Müşterilerimizin yolculuk esnasında yaşadıkları ulaşım sıkıntılarını ortadan kaldırmak adına temin ettiğimiz araçlarımız ile, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz konforlu yolculuk hizmetlerimizin tümü aşağıda yer almaktadır.

İstanbul’a dönen, işi düşüp gelen ve benzeri durumlarda olan tüm müşterilerimizin, gelir gelmez trafik yoğunluğunun içine düşmelerini önlemek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimizde; havalimanı ve gidilmek istenen nokta arası veya tam tersi bir durumda, siz değerli müşterilerimize tahsis edilen özel şoförlü araçlar sayesinde; konforlu bir yolculuk geçirecek, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerinize, unutulmaz bir turizm ziyafeti tattırmanız adına; İstanbul’un her yerine yapacağınız ziyaretlerde Şahinoğlu Turizm olarak buradayız. Bizi aradığınız taktirde; sizin belirleyeceğiniz gün ve saat aralığında, size ve misafirlerinize uygun araç seçeneklerimiz ile size hizmet vermeye hazırız.

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Taksim, sizin için bir yolculuk ceremesi olmaktan çıksın diye, kişi ve yolculuk standartlarınıza uygun araçlarımız ile Şahinoğlu Turizm olarak, hizmet vermeye hazırız.

İstanbul’un yoğunluğuna karışmadan, İstanbul içi seyahat etmek Şahinoğlu Turizm ile artık bir telefon uzağınızda. Aksaray, Sultanahmet, Ayasofya, Beyoğlu, Karaköy ve tüm semtlere yapacağınız yolculuklarda, bizi tercih ettiğiniz taktirde; konforun ve güvenli yolculuğun zirvesini yaşayacaksınız.

Havaalanı taşımacılığı konusunda, gerekli özen ve hizmeti sağlamak adına tüm çalışmalarımız eksiksiz tamamlanmıştır. İstanbul’un göz bebeği Sabiha Gökçen Havaalanı’na ulaşım, hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştı.

Tüm havalimanlarından Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu transferi, İstanbul Havalimanı transferi, Sabiha Gökçen Havalimanı transferi ve İGA Havalimanı transfer hizmetlerimizde, siz misafirlerinizin havalimanında karşılanarak konforlu bir ulaşım hizmeti sağlaması için özel transfer hizmeti sağlamaktayız.

Ayrıca özel davetler ve organizasyonlar, iş toplantıları ve seyahatleri, İstanbul içi ve şehir dışı seyahatler, sağlık turizmi taşımacılışı, özel gün transferleri, yurtdışı seyahatler de şoförlü Vito, Vip Vito, Minibüs, Midibüs, Otobüs, gelin arabası, özel şöförlü araç kiralayabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transferleri
Bakırköy Transferi
Beşiktaş Transferi
Beykoz Transferi
Beyoğlu Transferi
Çatalca Transferi
Eyüpsultan Transferi
Fatih Transferi
Maltepe Transferi
Sancaktepe Transferi
Sultanbeyli Transferi
Sultangazi Transferi
Tuzla Transferi
Üsküdar Transferi
Ayasofya Transferi
Aksaray Transferleri
Bayrampaşa Transferi
Avcılar Transferi
Bahçelievler Transferi
Beylikdüzü Transferi
Büyükçekmece Transferi
Ataşehir Transferi
Kadıköy Transferi
Pendik Transferi
Kartal Transferi
Güngören Transferi
Gaziosmanpaşa Transferi
Şile Transferi
Ümraniye Transferi
Zeytinburnu Transferi
Sultanahmet Transferi
Adalar Transferi
Bağcılar Transferi
Arnavutköy Transferi
Sabiha Gökçen Transferi
Başakşehir Transferi
Çekmeköy Transferi
Esenyurt Transferi
Esenler Transferi
Taksim Transferleri
Kağıthane Transferi
Silivri Transferi
Sarıyer Transferi
Küçükçekmece Transferi
Şişli Transferi

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

info@sahinogluturizm.com.tr

You don't have permission to register