GO UP
Image Alt

Özel Transfer Hizmetleri

Müşterilerimizin yolculuk esnasında yaşadıkları ulaşım sıkıntılarını ortadan kaldırmak adına temin ettiğimiz araçlarımız ile, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz konforlu yolculuk hizmetlerimizin tümü aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Havalimanı Transferleri:

İstanbul’a dönen, işi düşüp gelen ve benzeri durumlarda olan tüm müşterilerimizin, gelir gelmez trafik yoğunluğunun içine düşmelerini önlemek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimizde; havalimanı ve gidilmek istenen nokta arası veya tam tersi bir durumda, siz değerli müşterilerimize tahsis edilen özel şoförlü araçlar sayesinde; konforlu bir yolculuk geçirecek, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız

Sultanahmet Transferi

Yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerinize, unutulmaz bir turizm ziyafeti tattırmanız adına; Sultanahmet’e yapacağınız ziyaretlerde Şahinoğlu Turizm olarak buradayız. Bizi aradığınız taktirde; sizin belirleyeceğiniz gün ve saat aralığında, size ve misafirlerinize uygun araç seçeneklerimiz ile size hizmet vermeye hazırız.

Taksim Transferleri

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Taksim, sizin için bir yolculuk ceremesi olmaktan çıksın diye, kişi ve yolculuk standartlarınıza uygun araçlarımız ile Şahinoğlu Turizm olarak, hizmet vermeye hazırız.

Aksaray Transferleri

İstanbul’un yoğunluğuna karışmadan, İstanbul içi seyahat etmek Şahinoğlu Turizm ile artık bir telefon uzağınızda. Aksaray’a yapacağınız yolculuklarda, bizi tercih ettiğiniz taktirde; konforun ve güvenli yolculuğun zirvesini yaşayacaksınız.

Sabiha Gökçen Transferi

Havaalanı taşımacılığı konusunda, gerekli özen ve hizmeti sağlamak adına tüm çalışmalarımız eksiksiz tamamlanmıştır. İstanbul’un göz bebeği Sabiha Gökçen Havaalanı’na ulaşım, hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştı.

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

info@sahinogluturizm.com.tr

You don't have permission to register