İnsan Kaynakları - Şahinoğlu Turizm
Whatsapp

İnsan Kaynakları Programlarımız

Şahinoğlu Group olarak insan kaynakları departmanının yalnızca iş alımları ve mülakatlar ile ilgilenmemesi, aynı zamanda çalışanların ilgisini çekecek yenilikçi fikirler bulmak ve onları uygulamaya koyarak motivasyon arttırması gerektiğinin bilincindeyiz.

Çalışanların motivasyonu ile doğru orantılı olarak çalışma verimleri de artacağından, bu durumun en olumlu ve alt yapısal sonuçları da şirket olarak yine bize yansıyacaktır.

Buna dayanarak söyleyebiliriz ki; rahat ve mutlu çalışan demek, hızlı ve etkili büyüyen bir şirket demektir. Şahinoğlu Group olarak bu doğrultuda çalışmalar yapmakta ve kalitemizin genişletilmesi adına eğitim, performans değerlendirme, kariyer planlama gibi İK çalışmaları yürütmekteyiz.

 

 

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Eğitim ve Performans Geliştirme

Şahinoğlu Group, çalışanlarına kendi kurumsal kimliğini de etkileyecek yönde eğitimler vermektedir. Bunlar;

  • Kişisel Gelişim Eğitimleri
  • Teknik Eğitimler
  • Yönetsel Beceri Eğitimleri
  • Sertifika Programları’dır

 

 

Kariyer Yönetimi

Şahinoğlu Group’un öncelikleri arasında, kariyerinde büyüme hedefi olan planlı çalışanlarla birlikte bu süreci ilerletmek vardır. Bu doğrultuda şirket olarak tüm çalışanlarının kariyer hedeflerini desteklemekte ve bunun için gerekli olan eğitimlerle onları buluşturmaktayız.

 

Kariyer Günleri

Şahinoğlu Group olarak, kendini bu alanda geliştirmek isteyen öğrencilerle buluştuğumuz, onlara işin detaylarını anlattığımız ve bundan ziyade çalışma prensibimizi onlara aşılamayı hedeflediğimiz kariyer günlerine oldukça önem vermekteyiz.

 

Yönetici Adayı Yetiştirme

Şahinoğlu olarak kariyer hedefleri ile misyonumuzun uyuştuğu yeni mezun adayları bünyemize kazandırmak ve onları iyi birer yönetici adayı olarak yetiştirme konusunda oldukça titiz davranmaktayız.

 

Ücret Yönetimi

Şahinoğlu olarak iş dağılımı ve tecrübeye dayalı bir ücret skalası izlemekteyiz. Bunun yanında performans ve iş ekonomik veriler de bu süreci etkileyen faktörler arasında yer almaktadır.

 

Telefon

444 1 113 - 0 212 498 00 00

Adres

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

E-posta

info@sahinogluturizm.com.tr