Hakkımızda

Şahinoğlu Turizm 1997 yılında turizm taşımacılığına İstanbul da başlayıp günümüz sektöründe ilk 3 firmanın arasında yerini almıştır. Şirketin sermayesi 3.000.000 TL’dir.

Yılda yaklaşık 14.900 otobüs , midibüs , minibüs , Vito , Mercedes E Class ve S class araçlar ile 550.000 kişiye hizmet vererek %95,5 müşteri memnuniyetine ulaşmıştır.

Seyahat Acentası olarak da ilkleri başarıp, Rusya’ya Anadolu Kültür Turu yaparak ilklerden birine imza atmıştır.

Hindistan, Çin, Kore gibi birçok ülkeden Incoming olarak yerini almıştır.Çin Halk Cumhuriyeti’nden Türkiye genelindeki gerek resmi kurum, gerek özel sektörde iki ülkenin kurumları arasında özel toplantı ayarlayarak iş geliştirmesini sağlamıştır.

1998 yılından bu yana Outgoing hizmeti olarak; çeşitli ülkelere, festivallere organizasyon ve ulaşım imkanı sağlamıştır. Tekzen Holding’in Gaziantep ve Şanlıurfa Mağazalarının açılış organizasyonlarını düzenlemiştir.

Venazuella Buz Hokeyi organizesini, tarihi kentler birliğinin San Petersburg İnceleme Gezisi’ni, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Türkiye’de 81 ilden Çanakkale Cumhuriyet Gezisi’ni, Emniyet Müdürlüğü’nün birçok etkinliğini gerçekleştirmiştir.

Askeri Harp Akademisi ve NATO’nun birçok organizasyonuna halen devam etmektedir.
12.08.2016 tarihi itibari ile Bulgaristan Vize Akreditasyon başvurumuz Bulgaristan Dışişleri Bakanlığı tarafından onaylanmış turistik vize alabilmek yetkisine sahip olmuştur.

IATA Üyesi

2008 yılında yurtiçi ve yurtdışı tüm dünya biletlerini düzenleyebilmek için IATA üyesi olmuştur. Turizm hizmetlerinde yeni bir kariyer alanı açmıştır.

TÜRSAB Üyesi

1997 yılından beri TÜRSAB üyeliği bulunmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana her alanda tam yetki belgelerine sahiptir.

Şahinoğlu Group

Bilim ve teknolojiyi , kaliteli hizmeti kendine görev edinmiş sektörde alanında lider firma olarak hizmetlerine devam edecektir.

Şirketimizle İlgili Bazı Veriler

19 yıldır tüm gücümüzle müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.

50 kişi kadar beyaz ve mavi yaka çalışma arkadaşına sahibiz.

40 adet  özmal araca sahibiz.

© Copyright 2016 - 2021 sahinogluturizm.com.tr Şahinoğlu Group'un resmi sitesidir. İçerikler izinsiz alınamaz.