GO UP
Image Alt

Araç Tiplerine Göre

Müşterilerimizin yolculuk esnasında yaşadıkları ulaşım sıkıntılarını ortadan kaldırmak adına temin ettiğimiz araçlarımız ile, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz konforlu yolculuk hizmetlerimizin tümü aşağıda yer almaktadır.

Otobüs Transfer Hizmeti:

Toplu olarak gerçekleştirmek istediğiniz tüm şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda; uzun yolun vermiş olduğu haz ve konforu yaşayın diye buradayız! Gerçekleştireceğiniz tüm yolculuklarda; sizlere üst düzey otobüs konforu ile ulaşım sağlayarak size sorunsuz ve dakik bir seyahat vaat ediyoruz.ma buradayız.

Midibüs Transfer Hizmeti:

Kalabalık olarak gerçekleştireceğiniz etkinliklerde, siz ve misafirlerinizi ağırlamak ve sorunsuz bir yolculuk geçirmenizi sağlamak adına; konforundan ve güvenliğinden ödün vermediğimiz araçlarımız ile sizleri bekliyoruz. Günün ve yolculuğun keyfini çıkarırken, Şahinoğlu Turizm ile içiniz rahat olsun.imizin konforu ve güvenliği adına daima buradayız.

Minibüs Transfer Hizmeti:

Şahinoğlu Turizmin vermiş olduğu güven ve minibüsün rahatlığını birleştirdiğimiz bu nokta ile sağlamak istediğimiz yolculuk konforu; arayışınızla tam örtüşecek. Araçlarımız, aradığınız dakiklik ve hizmet anlayışı ile size unutulmaz bir yolculuk yaşatacak.

Vito Transfer Hizmeti:

İster ailenizle, ister misafirlerinizi ağırlarken, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Vito hizmeti; bakımlı ve konforlu araçları ile sizleri bekliyor. Seyahat etmenin en konforlu şekli haline gelen Vito araçları, Şahinoğlu turizmin tecrübeli ekibi ile birleşerek, sizi dilediğiniz her an ve her yere seyahat etme özgürlüğü ile buluşturuyor.

VİP Vito Transfer Hizmeti:

VİP Vito Transfer Hizmetimizde amacımız; müşterilerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayarak, sorunsuz ve kaliteli bir ulaşım hizmeti almalarını sağlamaktır. Araçlarımızın tümü son kalite olmak ile birlikte, aynı zamanda yolcularımızın ihtiyacı olabilecek her türlü donanıma sahiptir. Şahinoğlu Turizm olarak, siz değerli müşterilerimizin konforu ve güvenliği adına daima buradayız.

444 1 113 - 0 212 498 00 00

Zübeyde Hanım Cad. Sümer Mahallesi. 9.Sok. No:1/A

info@sahinogluturizm.com.tr

You don't have permission to register